Skontaktuj się:

Chcesz nawiązać współpracę i zorganizować wspólnie wystawę? Może posiadasz ciekawy model, który chcesz sprzedać lub oddać, aby wzbogacić wystawę? A może posiadasz jakieś interesujące informacje na temat motoryzacji w okresie PRL-u? Skontaktuj się ze mną!

Wystawy modeli kolekcjonerskich Auto-Welt Kontakt mobile
Strona kontaktowa Auto-Welt.info - zdjęcie tła dla tytułu

Formularz kontaktowy:

*pola wymagane. Administratorem Państwa danych jest Auto-Welt Sp. z o.o. w Łasku, ul. Kosynierów 3/19, 98-100 Łask. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Tutaj nas znajdziesz:

Zadaj pytanie

Z ILU MODELI SKŁADA SIĘ WYSTAWA?

tło

Na wystawie zobaczyć można modele w liczbie przekraczającej 1300 egzemplarzy.

Liczba prezentowanych modeli ciągle się powiększa i z miesiąca na miesiąca oferta jest coraz bogatsza.

W JAKIEJ SKALI SĄ PREZENTOWANE MODELE?

tło

Prezentowane modele są w różnych skalach najmniejsze w skali 1:72, największe w skali 1:8 i 1:6, poza tym najpopularniejsze skale wśród prezentowanych modeli to 1:43, 1:24 oraz 1:18.

Z CZEGO WYKONANE SĄ MODELE?

tło

Modele wykonane są głownie z metalu z elementami plastiku. Poza tym są też modele wykonane z żywicy, czy z samego plastiku które były składane i malowane ręcznie.

ILE KOSZTUJE WYPOŻYCZENIE WYSTAWY?

tło

Kwota wypożyczenia ustalana jest indywidualnie, ponieważ uzależniona jest od takich czynników jak:

  • długość wystawy,
  • lokalizacja wystawy,
  • ilość modeli/kolekcji,
  • mój aktywny udział: otwarcie/prezentacja wystawy, prelekcje, oprowadzanie zwiedzających.

NA JAK DŁUGO MOŻNA WYPOŻYCZYĆ WYSTAWĘ?

tło

Optymalna długość wystawy to od jednego do dwóch miesięcy. Długość trwania wystawy może być także ustalona indywidualnie w zależności od potrzeb, może trwać krócej lub dłużej niż jeden miesiąc. Wystawa może być także jednodniowa, jednak koszt takiej wystawy nie jest wtedy przeliczany w stosunku podanej ceny do ilości dni. Jest to ustalane indywidualnie.

JAK DUŻA POWIERZCHNIA JEST POTRZEBNA DO WYEKSPONOWANIA GABLOT Z MODELAMI? 

tło

Sugerowana powierzchnia wystawowa to około 100m2.

CZY WYSTAWY SĄ STACJONARNE CZY OBJAZDOWE? 

tło

Są to wystawy czasowe organizowane na terenie całej Polski w ustalonym wcześniej terminie.

W JAKI SPOSÓB EKSPONOWANE SĄ MODELE? 

tło

Modele eksponowane są w poziomych gablotach głównie z plexi o wymiarach 100×60. Część gablot jest także ze szkła. Gabloty różnią się jedynie wysokością w zależności od skali modeli. 

Modeli nie trzeba każdorazowo układać wystarczy odpowiednio rozstawić gabloty, modele są przytwierdzone na stałe do gablot. Do ekspozycji gablot potrzebne są stoły lub różnego typu podwyższenia na których można ustawić gablotę. 

JAKIE SĄ WARUNKI PRZECHOWYWANIA/EKSPOZYCJI MODELI? 

tło

Modele powinny być przechowywane i eksponowane w pomieszczeniu nienagrzewającym się, wyposażonym np. w rolety przeciwsłoneczne. Pomieszczenie nie może też być zawilgocone o charakterystycznym nieprzyjemnym zapachu wilgoci, w przypadku ekspozycji na terenie otwartym po stronie organizatora wystawy wymagane jest zapewnienie, aby modele oraz gabloty nie były narażone na promienie słoneczne czy inne warunki atmosferyczne.

CZY MOŻNA WYPOŻYCZYĆ FRAGMENT LUB CZĘŚĆ WYSTAWY/MODELI? 

tło

Tak, jest to możliwe jednak pozostaje to w kwestii indywidualnych ustaleń. 

JAK WYGLĄDA KWESTIA PROMOCJI WYDARZENIA? 

tło

Promocją wydarzenia zajmuje się dana placówka, w której organizowana jest wystawa. Z mojej strony gwarantuje dostarczenie, właściwe rozłożenie modeli oraz ich odbiór w uzgodnionym terminie. Oferuje też pomoc w zakresie dostarczenia materiałów potrzebnych do promocji wydarzenia jak np. zdjęcia, opisy, artykuły itp.

CZY WYSTAWA OBEJMUJE PRELEKCJĘ, OPROWADZENIE PRZYBYŁYCH GOŚCI? 

tło

Tak oczywiście, przy okazji otwarcia wystawy możliwe są prelekcje oraz omówienie modeli połączone z oprowadzeniem gości. 

DO KOGO KIEROWANA JEST OFERTA WYSTAWY?

tło

Wystawa modeli kolekcjonerskich o danej tematyce kierowana jest dla różnych placówek, firm czy klientów indywidualnych. Wystawy kierowane są w szczególności dla muzeów, domów kultury, szkół. Mogą być organizowane także przy okazji różnych imprez okolicznościowych czy akcji charytatywnych a także dla firm branżowych oraz klientów indywidualnych zainteresowanych zorganizowaniem takiej wystawy.

OD JAK DAWNA TRWA ZBIÓR I KOLEKCJONOWANIE MODELI? 

tło

Kolekcjonowaniem i zbieraniem modeli zajmuję się już od kilkunastu lat, jest to związane z moją pasją jaką jest motoryzacja XX wieku.

Wyjątkowe modele kolekcjonerskie Auto-Welt - Mleko